Rektörümüz ve Genel Sekreterimiz Rektörlük personeli ile toplantı yaptı
20 Kasım 2018 15:30

Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Tekin, Rektörlük personeli ile bir araya geldi. Genel Sekreterimiz Kemal Şamlıoğlu’nun öncülüğünde yapılan toplantıda, Rektörlük personeli ile tanışıldı.

Prof. Dr. Tekin, konuşmasında, “Yeni bir kurumsal kimlik çatısı altında beraber çalışmaya başladık. Bundan sonra aramıza yeni arkadaşlarımız da katılacaklar. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesini, hak ettiği pozisyonlara hep beraber yükselteceğiz” ifadelerini kullandı.

Ekip ruhunu oluşturmanın iş yapmak ve bir şeyler üretmek için atılması gereken en önemli adım olduğunu belirten Rektör Tekin, “Hepimiz bu üniversite için gecesini gündüzüne katıp çaba sarf eden insanlarız. Bizim için değerli olan tek bir şey vardır o da emek ve ekip ruhuna duyulan saygıdır. Ekip ruhuna saygı duyduğumuz sürece, aramızda hiçbir şekilde ayrı gayrı olmadan işlerimizi yürüteceğiz” dedi.

Genel Sekreter Kemal Şamlıoğlu ise “Kurumsal kimliğimizin daha güçlü bir hale getirilmesi için tüm arkadaşlarımızın, oluşturacağımız kültürel belleğe katma değer sağlaması çok önemli” diye konuştu.  Kardeşlik hukukuyla bu süreci işletmek gibi bir sorumluluk içerisinde olduklarını ifade eden Şamlıoğlu, “İdari kadronun, mekanik, birbirini tamamlayıcı, aynı zamanda kardeşlik hukukuyla bilgiyi paylaşan, paylaştıkça büyüten, onu bir ahlaka çeviren, o ahlak üzerinden de yeniden bilgi üretebilen bir mekanizmadan bahsediyorum. Biz bu Rektörlükte bunu kuracağız” dedi.